Novosibirsk State University

رنگینگ QS: 228

دانشگاه دولتی نووسیبیرسک به عنوان یک موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی، کار خود را در سال 1935 میلادی در شهر و استان نووسیبیرسک آغاز کرد.

تاریخچه این دانشگاه با تاریخ خدمات بهداشت عمومی در شهر نووسیبیرسک و سیبری و شاید کل کشور روسیه ارتباط نزدیکی دارد و در تمامی این سال ها در جهت پیشرفت سطح پزشکی به منظور بالابردن خدمات بهداشت برای مردم منطقه حرکت کرده است. در حال حاضر دانشگاه نووسیبیرسک با 1700 نفر از کادر اداری و هیئت علمی دانشگاه و دارا بودن 8 دانشکده، میزبان بیش از 5000 دانشجو در برنامه تحصیلی مختلف در رشته های معرفی شده می باشد. 600 دستیار پزشک و کارآموز و همچنین بیش از 200 دانشجو در مقاطع تحصیلات تکمیلی در 76 دپارتمان مستقل و وابسته مشغول به تحصیل و تحقیق بوده و سبب شده اند تا امروزه نووسیبیرسک به عنوان یکی از موسسات اصلی و تحقیقاتی پزشکی در کشور روسیه محسوب شود.

دانشکده های پزشکی، دندان پزشکی، اطفال، داروسازی، مددکاری اجتماعی، روانشناسی بالینی، مدیریت و پیشگیری، دانشکده های دانشگاه نووسیبرسک را تشکیل می دهند. اعضای هیئت علمی دانشگاه همواره در ارتباط و همکاری با پروژه های بین المللی بهداشت، کنفرانس ها و کنگره ها بوده و آموزش های عملی و علمی متعددی را با استادان آمریکایی و اروپایی می بینند. همچنین فارغ التحصیلان نووسیبیرسک همواره در دانشگاه های معتبر جهان در کشورهایی مانند آلمان، بلژیک، فرانسه، ژاپن، امریکا و استرالیا در موقعیت های شغلی متفاوتی مشغول به کار می شوند.

نکته مهم در مورد دانشگاه نووسیبیرسک، تأیید این دانشگاه توسط وزارت بهداشت ایران در سال 2022-2021 بوده که دانشجویان ایرانی علاقمند به تحصیل در خارج از کشور می توانند رشته های پزشکی، دندان پزشکی، داروسازی و ... را در این دانشگاه فرا گیرند و مدرک خود را در کشور ایران نیز معادل سازی نمایند. لازم به ذکر اشت که در حال حاضر از 5 هزار دانشجوی نووسیبیرسک، بیش از 200 دانشجوی بین المللی از کشورهای مختلف در حال تحصیل هستند.

دیدن نتایج مربوط به مقطع :

تمام مقاطع کارشناسی کارشناسی ارشد دکترا
# مقطع نام رشته زبان تحصیل مدت زمان دوره شهریه درخواست اپلای

میانگین شهریه در دانشگاه نووسیبیرسک، سالیانه در حدود 6500 دلار امریکا است؛ برای اطلاع دقیق از شهریه، رشته مورد نظر خود را در این دانشگاه جستجو نمایید.

  • تکمیل اپلیکیشن فرم دانشگاه
  • اصل و ترجمه روسی مدارک تحصیلی اخذ شده در مقاطع قبلی
  • اصل و ترجمه روسی ریزنمرات اخذ شده در مقاطع قبلی
  • کپی پاسپورت
  • کپی شناسنامه به همراه ترجمه روسی
  • 2قطعه عکس 4*3

مهلت ثبت نام در دانشگاه نووسیبیرسک در مقاطع مختلف و رشته های پزشکی تا 10 جولای می باشد.5000

تعداد دانشجو

228

رتبه QS

مشاوره تخصصی
دانشگاه نووسیبیرسک

مشاوره رايگان تحصيل در روسیه
اگر سوالى و يا نياز به راهنمايى بيشتر براى تحصيل در دانشگاه نووسیبیرسک داريد، با كارشناسان ما در ارتباط باشيد.

مشاوره مهاجرت: