Brock University

رنگینگ QS: 0

دانشگاه بروک یکی از موسسات تحصیلات عالیه برتر در کانادا است. این دانشگاه در منطقه تاریخی نیاگارا واقع شده است و تمام مزایا یک دانشگاه جوان و مدرن را در محیطی امن، مردمی و با زیبایی‌های طبیعی ارایه می‌کند. با بیش از 19000 دانشجو در 7 دانشکده متنوع، دانشگاه بروک تجربه‌ تحصیلی مثال زدنی را برای شما به ارمغان می‌آورد.

برنامه‌های تحصیلی با در نظر گرفتن آینده دانشجویان پایه ریزی شده‌اند.

بروک بر روی زندگی شغلی تمرکز دارد و گزینه‌های همکاری و سرویس‌های آموزشی را فراهم می‌کند که دانشجو را در بیشترین سطح معرض در برابر رشته تحصیلی خود قرار می‌دهد. بروک تنها یک دانشگاه نیست، بلکه یک جامعه است.

انجمن‌های مختلف، گزینه‌های ورزشی و فعالیت‌های فوق برنامه با هر سلیقه‌ای موجود است. چرا دانشگاه بروک را انتخاب کنم؟ محوطه دانشگاه: محل زیبایی که دانشگاه بروک در آن قرار دارد به اضافه بهترین‌های هر چیزی که فکرش را بکنید.

در اینجا دانشجویان از مزایای دانشگاهی جامع در محیطی امن، مفرح و پر جنب و جوش به همراه طبیعتی زیبا بهره‌مند می‌شوند. دانشگاه بروک به مرز آمریکا نزدیک است و تنها چند دقیقه با مناطق توریستی فاصله دارد.

امکانات: هدف بروک فراهم کردن بهترین‌ها برای دانشجویان است. دانشگاه بروک جدیدترین برنامه‌های آموزشی، تجهیزات مدرن و فضای مناسب برای دانشجویان را فراهم آورده است. دو تا از جدیدترین برنامه‌های آموزشی بروک با همکاری کالج نیاگارا، طراحی بازی و برنامه‌سازی بازی‌های کامپیوتری است.

بروک همچنین به تازگی دانشکده هنر خود را افتتاح کرده و دانشکده اقتصاد خود را گسترش داده است.

دانشجویان بین‌المللی: بروک دانشگاهی جهانی است که از 100 کشور مختلف دانشجو دارد. بسیاری از انجمن‌ها و مراسمی که در این دانشگاه برگزار می‌شود، باعث همبستگی دانشجویان کانادایی و بین‌المللی می‌شود. از جمله مراسم محبوب می‌شود به هفته آموزش بین‌المللی و مراسم تجلیل فرهنگ‌ها و ملل مختلف است. این مراسم بر اهمیت آموزش جهانی و آگاهی از فرهنگ‌های مختلف تاکید دارد.

آمادگی برای دنیای کار: برنامه‌های آموزشی دانشگاه بروک به گونه‌ای طراحی شده‌اند که دانشجو را برای مسیر شغلی آماده می‌سازد. کارآموزی، دوره‌های انترنی و فرصت‌های تجربی برای دانشجویان فراهم شده است. بیش از 40 رشته در دانشگاه بروک فرصت کاری بین 12 تا 20 ماه همراه با پرداخت حقوق را در بر دارد.

دیدن نتایج مربوط به مقطع :

تمام مقاطع کارشناسی کارشناسی ارشد دکترا
# مقطع نام رشته زبان تحصیل مدت زمان دوره شهریه درخواست اپلای

شهریه ثبت نام در این دانشگاه به صورت میانگین در حدود 40،721 دلار کانادا در سال است.

  •  کلیه مدارک تحصیلی و ریزنمرات مقاطع قبلی به همراه ترجمه (انگلیسی یا فرانسوی)
  • رزومه شخصی فرد متقاضی به زبان انگلیسی یا فرانسوی
  • انگیزه نامه مربوط به رشته و دانشگاه
  • پاسپورت معتبر
  • مدرک زبان
  • توصیه نامه از استاد و یا دانشگاه (در صورت وجود) • تمکن مالی موردنیاز

مهلت ثبت نام در این دانشگاه تا ابتدای ماه ژوئن هرسال است.18000

تعداد دانشجو

0

رتبه QS

مشاوره تخصصی
دانشگاه بروک انتاریو

مشاوره رايگان تحصيل در کانادا
اگر سوالى و يا نياز به راهنمايى بيشتر براى تحصيل در دانشگاه بروک انتاریو داريد، با كارشناسان ما در ارتباط باشيد.

مشاوره مهاجرت: