Acadia University

رنگینگ QS: 0

دانشگاه آکادیا در سال 1838 تاسیس شده و یکی از قدیمی‌ترین دانشگاه‌های کانادا محسوب می‌شود و از نظر دانشگاه‌های هنرهای لیبرالش مشهور است.

آکادیا مدت زیادی است که سنت تعالی آکادمیک، ایجاد رهبران پویا، مسئول و جهانی خود را حفظ کرده است. آکادیا در حالی که به طور مداوم به عنوان یکی از برترین دانشگاه‌های کانادا برای تحصیلات کارشناسی رتبه‌بندی می‌شود، برنده جایزه واشنگتنز اسمیتسونیون و بخش ثابتی از پژوهش‌های موزه ملی تاریخ آمریکا است.

آکادیا تنها دانشگاهی است که توانسته به خاطر جامعه بین‌المللی‌اش در آموزش و آکادمی جایزه اسمیتسونیون را ببرد، از آنجایی که دانشجویانی با بیش از 50 ملیت مختلف در این دانشگاه حضور دارند.

این موسسه تنوع در ملیت دانشجویانش را تشویق می‌کند و این تنوع را جشن می‌گیرد در حالی که دانشجویان از برنامه‌های آکادمیک همراه با استادانی خبره بهره می‌برند. تحصیلات در آکادیا پویا و دقیق است زیرا دانشجویان را برای زندگی در صحنه جهانی آماده می‌کند.

دانشجویان در اینجا نه تنها فرصت آموزش پیدا می‌کنند، بلکه در پژوهش‌های معناداری نیز، در هر دو سطح کارشناسی و کارشناسی ارشد، فعالیت می‌کنند.

دانشجویان آکادیا فرصت منحصر به فرد شرکت در همکاری‌های آموزشی را دارند و از این طریق تجربه کاری که مستقیما مرتبط با رشته آنان است، به دست می‌آورند.

از طریق یادگیری تعاملی و فعالیت‌های برنامه درسی، دانشجویان سطح بالایی از آموزش را تجربه می‌کنند که به دلیل تعالی و نوآوری در سطح ملی و بین‌المللی شناخته شده است.

دانشگاه آکادیا بخشی از ولف ویل، شهری کوچک واقع در دره زیبای آناپلیس است. حدود یک ساعت رانندگی با هلیفکس، پایتخت استان نوا اسکوشیا فاصله دارد و شهری کوچک اما آگاه از نظر جهانی است که امن و پذیرا است. این دانشگاه یک مکان عالی برای ادامه تحصیل و رشد فردی است.

به آکادیا خوش آمدید، مکانی که به شما کمک می‌کند تمام توانایی خود را درک کرده و تا آخر عمر آکادیا را خانه دوم خود بدانید.

دیدن نتایج مربوط به مقطع :

تمام مقاطع کارشناسی کارشناسی ارشد دکترا
# مقطع نام رشته زبان تحصیل مدت زمان دوره شهریه درخواست اپلای

شهریه ثبت نام در این دانشگاه به صورت میانگین برای مقطع کارشناسی 25 هزار دلار و برای مقاطع تحصیلات تکمیلی در حدود 14 هزار دلار در سال می باشد.

  •  کلیه مدارک تحصیلی و ریزنمرات مقاطع قبلی به همراه ترجمه (انگلیسی یا فرانسوی)
  • رزومه شخصی فرد متقاضی به زبان انگلیسی یا فرانسوی
  • انگیزه نامه مربوط به رشته و دانشگاه
  • پاسپورت معتبر
  • مدرک زبان
  • توصیه نامه از استاد و یا دانشگاه (در صورت وجود)
  • تمکن مالی موردنیاز

مهلت ثبت نام در این دانشگاه تا ابتدای ماه مارچ هرسال است.3574

تعداد دانشجو

0

رتبه QS

مشاوره تخصصی
دانشگاه آکادیا

مشاوره رايگان تحصيل در کانادا
اگر سوالى و يا نياز به راهنمايى بيشتر براى تحصيل در دانشگاه آکادیا داريد، با كارشناسان ما در ارتباط باشيد.

مشاوره مهاجرت: