University of Greenwich

رنگینگ QS: 701

دانشگاه گرینویچ در سال 1890 میلادی در Woolwich Polytechnic کار خود را به عنوان یک مرکز تحقیقاتی و علمی آغاز کرد تا با رشد و ترقی در صد سال ابتدایی تاسیس، در سال 1992 میلادی به عنوان دانشگاه گرینویچ تغییر نام پیدا کرد و ابعاد وسیع تری از آموزش و تحصیلات را به دانشجویان خود ارائه داد.

امروزه نیز این دانشگاه با دارا بودن سیستم آموزشی و تحصیلی پیشرفته، به عنوان یکی از مراکز تحقیقاتی پیشرو در زمینه های مختلف شناخته شده و همواره در بین برترین دانشگاه های سطح دنیا قرار گرفته است.

گرینویچ در حال حاضر دارای 3 پردیس مستقل بوده که دو پردیس Avery Hill و Greenwich در شهر لندن و پردیس سوم یعنی Medway در منطقه کنت واقع شده اند.

دانشجویان در حال تحصیل و یا متقاضی تحصیل در این دانشگاه با برنامه ها و کورس های آموزشی بسیار متنوعی روبرو بوده که می توانند بنا بر علاقه خود انتخاب نموده و در رشته های گوناگونی به تحصیل خود ادامه دهند.

علاوه بر این می توان به امکانات رفاهی سطح بالای این پردیس ها از جمله آزمایشگاه های پیشرفته، سالن های مطالعه، کتابخانه های عظیم و مجهز و ... اشاره کرد که شرایط تحصیل و زندگی را برای دانشجویان خود تسهیل می نماید.

گرینویچ را نمی توان مجموعه ساده ای از تعدادی دانشجو و استاد دانست؛ بلکه این دانشگاه یک جامعه آزاد از افرادی با طرز فکر گوناگون و مشتاق به یادگیری علوم روز در زمینه های مختلف دانست که با اتحادی عمیق در راه علم قدم برداشته و مرزهای آن را جابجا می کنند.

دوره های آموزشی و تحصیل گرینویچ علاوه بر دروس علمی و مهارت عملی، اعتماد به نفسی فوق العاده به شما اعطا می کند که حضور آن را برای دستیابی به اهداف شغلی و شخصی خود عمیقا حس می کنید.

از دیگر ویژگی های مهم گرینویچ می توان به فعالیت اکثریت جامعه علمی این دانشگاه در زمینه های بیزنس و صنعت اشاره کرد که در راه تدریس دانشجویان تأثیر بسزایی خواهد داشت. چرا دانشگاه گرینویچ را انتخاب کنم ؟

  • محیط زیبا و الهام بخش: سالیانه تعداد بسیار زیادی از گردشگران برای تفریح به این منطقه سفر می کنند و سعی دارند تا از مناظر و همچنین جاذبه های طبیعی و غیر طبیعی گرینویچ دیدن کنند.

لازم به ذکر است که این دانشگاه را می توان در فیلم های مشهوری مانند Skyfall و Pirates of the Caribbean مشاهده کرد. - ترسیم آینده شغلی: یکی از ویژگی های خاص این دانشگاه، زمینه جذب بازار کار شدن دانشجویان در دوران تحصیل و پس از فارغ التحصیلی است که فرصت بسیار خوب و مناسبی را در اختیار این افراد قرار می دهد.

  •  سیستم آموزشی پیشرفته: باید بدانید که در این دانشگاه، نگاهی بر تمامی موضوعات چالش برانگیز دنیا دارند و در زمینه های مختلفی مانند بهداشت جهانی، تحقیقاتی گسترده صورت می گیرد. از دیگر زمینه های فعال در گرینویچ می توان به بیماری های ناشناخته، استفاده از فناوری سه بعدی در پزشکی، سایت های ساختمانی و همچنین روابط سیاست و اقتصاد اشاره کرد.

دیدن نتایج مربوط به مقطع :

تمام مقاطع کارشناسی کارشناسی ارشد دکترا
# مقطع نام رشته زبان تحصیل مدت زمان دوره شهریه درخواست اپلای

شهریه ثبت نام در این دانشگاه به صورت میانگین در حدود 14.044پوند در سال است.

  • کلیه مدارک تحصیلی و ریزنمرات مقاطع قبلی به همراه ترجمه انگلیسی
  • رزومه شخصی فرد متقاضی
  • انگیزه نامه مربوط به رشته و دانشگاه
  • پاسپورت معتبر
  • مدرک زبان انگلیسی (آیلتس 6.5 و یا تافل 90 )
  • توصیه نامه از استاد و یا دانشگاه (در صورت وجود)
  • تمکن مالی موردنیاز

مهلت ثبت نام در این دانشگاه تا پایان ماه می هرسال است.19900

تعداد دانشجو

701

رتبه QS

مشاوره تخصصی
دانشگاه گرینویچ لندن

مشاوره رايگان تحصيل در انگلیس
اگر سوالى و يا نياز به راهنمايى بيشتر براى تحصيل در دانشگاه گرینویچ لندن داريد، با كارشناسان ما در ارتباط باشيد.

مشاوره مهاجرت رایگان :