University of Victoria

رنگینگ QS: 551

تحصیلات عالیه از بدو تاسیس دانشگاه ویکتوریا در سال 1963 جزو جدایی ناپذیر این دانشگاه بوده است. امروزه بخش تحصیلات عالیه دانشگاه برای بزرگسالان برنامه‌های ادامه تحصیل را با همکاری دانشکده‌های دانشگاه ویکتوریا فراهم آورده است.

ما مجموعه کاملی از برنامه‌های آموزشی را در طیف وسیعی از رشته‌های دانشگاهی در قالب مدرک دیپلم، گواهینامه، درجات تحصیلی کارشناسی و درجات بالاتر و دیگر برنامه‌های آموزشی را در اختیار دانشجویان محلی و خارجی قرار می‌دهیم.

چرا دانشگاه ویکتوریا را انتخاب کنم؟ مرکز زبان انگلیسی: ELC (مرکز زبان انگلیسی) 50 سال است که در حال فعالیت است و به عنوان یکی از موسسات زبان بسیار تحسین برانگیز در کانادا به حساب می‌آید.

کلاس‌های زبان مفرح و آموزنده هستند و مهم نیست که هدف شما برای یادگیری زبان چیست، ELC منابع و مهارت کافی را برای کمک به شما در رسیدن به هدفتان در دست دارد.

برنامه‌های حرفه‌ای متناسب با نیازهای شما: شما می‌توانید یک مدرک دانشگاهی را شروع کنید، برای یک حرفه جدید آموزش ببینید یا یک عنوان حرفه‌ای کسب کنید.

تمام برنامه‌های آموزشی توسط متخصصینی طراحی شده‌اند که در رشته خود ماهر و برنامه‌های حرفه‌ای متناسب با نیاز‌های شما: شما می‌توانید یک مدرک دانشگاهی را شروع کنید، برای یک حرفه جدید آموزش ببینید و یا یک عنوان حرفه‌ای کسب کنید.

همه برنامه‌ها به طور ماهرانه توسط متخصصانی طراحی شده‌اند که در رشته خود پیشرو هستند.

این برنامه‌های آموزشی مهارت‌های شما را افزایش می‌دهند، گزینه‌های شغلی شما را بهبود می‌بخشند و به شما کمک می‌کنند دیدگاه جدیدی کسب کنید.

شهرت علمی: دانشگاه ویکتوریا یک دانشگاه تحقیقاتی شناخته شده بین‌المللی است و به طور مداوم جزو سه دانشگاه برتر کانادا شناخته می‌شود.

بهترین شهر کانادا و دارای بهترین آب و هوا: ویکتوریا به عنوان بهترین شهر کوچک قاره آمریکا انتخاب شده است و زیبا و امن است.

دیدن نتایج مربوط به مقطع :

تمام مقاطع کارشناسی کارشناسی ارشد دکترا
# مقطع نام رشته زبان تحصیل مدت زمان دوره شهریه درخواست اپلای

شهریه ثبت نام در این دانشگاه به صورت میانگین در حدود 25،893 دلار کانادا در سال است.

  •  کلیه مدارک تحصیلی و ریزنمرات مقاطع قبلی به همراه ترجمه (انگلیسی یا فرانسوی)
  • رزومه شخصی فرد متقاضی به زبان انگلیسی یا فرانسوی
  • انگیزه نامه مربوط به رشته و دانشگاه
  • پاسپورت معتبر
  • مدرک زبان
  • توصیه نامه از استاد و یا دانشگاه (در صورت وجود)
  • تمکن مالی موردنیاز

مهلت ثبت نام در این دانشگاه تا ابتدای ماه ژوئن هرسال است.22000

تعداد دانشجو

551

رتبه QS

مشاوره تخصصی
دانشگاه ویکتوریا

مشاوره رايگان تحصيل در کانادا
اگر سوالى و يا نياز به راهنمايى بيشتر براى تحصيل در دانشگاه ویکتوریا داريد، با كارشناسان ما در ارتباط باشيد.

مشاوره مهاجرت رایگان :