New York Institue of Technology

رنگینگ QS: 151

چه جایی بهتر از ونکوور پر جنب و جوش برای گرفتن کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA) و یا کارشناسی ارشد امنیت سایبری، مدیریت انرژی و یا فناوری آموزشی؟ هم اکنون با دو شعبه، یکی در مرکز شهر و دیگری نزدیک به تمام امکانات عمومی، نشان دهنده شهرت ونکوور به عنوان رهبر نوآوری، فناوری و حفظ و نگهداری و دومین مرکز فناوری برادوی در نزدیکی محل استقرار دفاتر مرکزی شرکت‌های مختلف است.

ونکوور به عنوان یکی از محبوب‌ترین مقاصد سفر جهان، دارای آب و هوای معتدل است و به طور مداوم در میان سه شهر برتر جهان برای زندگی قرار دارد.

انستیتو فناوری نیویورک در سال 1955 به عنوان یک موسسه خصوصی در ایالت نیویورک تاسیس شد و دارای شعبه‌هایی در منهتن، لانگ آیلند، خاورمیانه، چین و اینجا در ونکوور کانادا است و به دنبال استراتژی بلند مدت خود برای تبدیل شدن به یک موسسه جهانی است.

انستیتو فناوری نیویورک به گونه‌ای طراحی شده است که در تمام شعبه‌های خود یک کیفیت از آموزش را ارائه دهد و بنابراین همه دانشجویان با همان مدرکی که در نیویورک صادر می‌شود، فارغ‌التحصیل می‌شوند. زمانی که مدرک کارشناسی ارشد خود را از شعبه ونکوور دریافت می‌کنید، به طور رسمی عضو موسسه جهانی انستیتو فناوری نیویورک می‌شوید. همچنین می‌توانید تحصیل خود را در ونکوور شروع و در نیویورک به پایان رسانید.

دیدن نتایج مربوط به مقطع :

تمام مقاطع کارشناسی کارشناسی ارشد دکترا
# مقطع نام رشته زبان تحصیل مدت زمان دوره شهریه درخواست اپلای

شهریه ثبت نام در این دانشگاه به صورت میانگین در حدود 31،524 دلار کانادا در سال است.

  • کلیه مدارک تحصیلی و ریزنمرات مقاطع قبلی به همراه ترجمه (انگلیسی یا فرانسوی)
  • رزومه شخصی فرد متقاضی به زبان انگلیسی یا فرانسوی
  • انگیزه نامه مربوط به رشته و دانشگاه
  • پاسپورت معتبر • مدرک زبان
  • توصیه نامه از استاد و یا دانشگاه (در صورت وجود)
  • تمکن مالی موردنیاز

مهلت ثبت نام در این دانشگاه تا ابتدای ماه جولای هرسال است.0

تعداد دانشجو

151

رتبه QS

مشاوره تخصصی
دانشگاه نیویورک تکنولوژی ونکوور

مشاوره رايگان تحصيل در کانادا
اگر سوالى و يا نياز به راهنمايى بيشتر براى تحصيل در دانشگاه نیویورک تکنولوژی ونکوور داريد، با كارشناسان ما در ارتباط باشيد.

مشاوره مهاجرت رایگان :