A. I. Evdokimov Moscow State University of Medicine and Dentistry

رنگینگ QS: 5000

دانشگاه دولتی سماشکو با نام کامل Moscow State University of Medicine and Dentistry named after A. I. Evdokimov کار خود را از سال 1922 میلادی در شهر مسکو آغاز کرد و همواره به عنوان یکی از مراکز آموزش عالی و پیشرو در زمینه های پزشکی و دندانپزشکی در روسیه و اروپا به شمار می رود.

اهمیت و اعتبار دانشگاه سماشکو از آن جا سرچشمه می گیرد که اولین دانشکده دندانپزشکی در روسیه را تأسیس نمود و همواره به صورت خاص در این بخش به آموزش دانشجویان روس و بین المللی تمرکز داشته است.

از این رو چندین سال است که این دانشگاه در رشته دندانپزشکی توسط وزارت بهداشت ایران مورد تأیید قرار گرفته و دانشجویان ایرانی علاقمند به تحصیل دندانپزشکی می توانند اقدام به تحصیل در این دانشگاه و ارزشیابی مدرک خود در ایران نمایند.

یکی از مقاصد و اهداف اصلی دانشگاه سماشکو و به صورت دقیق تر دپارتمان پزشکی و دندانپزشکی این دانشگاه، تربیت و آموزش دانشجویان علاقمند و همچنین پیشبرد این علم برای کمک به بیماران در سرتاسر جهان می باشد.

لازم به ذکر است که بیش از 5000 نفر به عنوان کادر آموزشی و کاری این دانشگاه مشغول به کار هستند.

همچنین در حال حاضر بیش از 7 هزار دانشجو در 11 دانشکده و 114 دپارتمان مستقل این دانشگاه مشغول به تحصیل در کورس های مختلف تحصیلی هستند که بخش قابل توجهی از این تعداد را دانشجویان بین المللی تشکیل می دهند.

از جمله امکانات این دانشگاه می توان به داشتن کتابخانه بسیار بزرگ آن اشاره کرد که به واسطه هسته علمی پزشکی و دندانپزشکی تبدیل به یک مرجع معتبر در روسیه شده است.

علاوه بر این به منظور اقامت و اسکان دانشجویان، سه ساختمان بزرگ خوابگاهی در نظر گرفته اند که با فاصله 30 دقیقه ای از این دانشگاه در شهر مسکو واقع شده اند.

دیدن نتایج مربوط به مقطع :

تمام مقاطع کارشناسی کارشناسی ارشد دکترا
# مقطع نام رشته زبان تحصیل مدت زمان دوره شهریه درخواست اپلای

هزینه تحصیل در رشته های پزشکی و دندانپزشکی این دانشگاه 7500 دلار امریکا می باشد.

  • تکمیل اپلیکیشن فرم دانشگاه
  • اصل و ترجمه مدارک تحصیلی مقاطع قبل به همراه ریزنمرات
  • گواهی پزشکی و بیمه دانشجویی
  • اسکن پاسپورت
  • 8 قطعه عکس

مدت زمان ثبت نام دانشگاه سماشکو در دوره های مختلف از 20 ژوئن تا 25 جولای است.7000

تعداد دانشجو

5000

رتبه QS

مشاوره تخصصی
دانشگاه سماشکو

مشاوره رايگان تحصيل در روسیه
اگر سوالى و يا نياز به راهنمايى بيشتر براى تحصيل در دانشگاه سماشکو داريد، با كارشناسان ما در ارتباط باشيد.

مشاوره مهاجرت: