Bielefeld University

رنگینگ QS: 751

دانشگاه بیله‌فلد به‌عنوان دانشگاهی که در سطح بین‌المللی به‌خاطر تحقیقات سطح بالا و مفاهیم آموزشی نوآورانه شناخته می‌شود، سهم قابل توجهی در جامعه دانشی پیشرو و مشارکتی دارد. دانشگاه بیله فلد مکانی ست جذاب و دوستانه برای کار و تحصیل و از بارز ترین خصوصیات آن میتوان به فرهنگ ارتباطی باز، تنوع  رشته ها و آزادی برای توسعه ی شخصی اشاره کرد.

دانشگاه بیله فلد که در سال 1969 تاسیس شد یکی از جدید ترین دانشگاه های آلمان به شمار می آید. این دانشگاه که خود را مرکز اصلاح و بازسازی می داند نسبت به سایر دانشگاه ها از سبک متفاوتی در آموزش و سازماندهی پیروی می کند و از اهداف ویژه آن همواره برقرار کردن پیوستگی بین تحقیق و تدریس است.

تدریس باعث رشد و توسعه ی دانش دانشجویان میشود اما تحقیق دانش آن ها را گسترش میدهد، فرد را قادر میسازد برای مسایلی که خارج از چارچوب علمی او به وجود می آیند راه حل بیابد و بتواند دانش خو را در عمل به کار گیرد؛ از این رو تاثیر آن در سیستم آموزشی و جهان امروز انکار نشدنی است.

در دانشگاه بیله فلد اعضای هیءت علمی دروسی را تدریس می کنند که در حوزه تحققاتی آن ها قرار دارد.

 دانشگاه بیله فلد دارای 14 دانشکده می باشد و به عنوان یک دانشگاه کامل (Volluniversität) طیف متفاوتی از رشته ها را در علوم انسانی، علوم طبیعی، تکنولوژی و همچنین پزشکی ارایه می دهد.

کتابخانه این دانشگاه یکی از بزرگترین کتابخانه های آلمان است که حجم زیادی از کتاب ها و وسایل مورد نیاز دانشجویان برای تحقیق و کسب دانش و اطلاعات را در اختیار آن ها قرار می دهند.

دانشکده های اصلی دانشگاه بیله فلد به شرح زیر هستند:

 1. بیولوژی
 2. شیمی
 3. علوم تربیتی
 4. تاریخ، فلسفه و الهیات
 5. سلامت عمومی
 6. زبان شناسی و مطالعات ادبی
 7. ریاضیات
 8. پزشکی
 9. فیزیک
 10. فیزیولوژی و ورزش
 11. حقوق
 12. جامعه شناسی
 13. تکنولوژی
 14. مدیریت کسب و کار (بیزنس) و اقتصاد

 

دانشگاه بیله فلد یکی از دانشگاه های دولتی کشور آلمان میباشد بنابراین تحصیل در آن کاملا رایگان است و دانشجویان فقط هر ترم هزینه خدمات اجتماعی معادل 300 یورو می پردازند که امکاناتی مانند بلیط وسایل نقلیه عمومی برای کل ایالت نوردراین وستفالیا را در اختیار آن ها قرار میدهد.

باقی هزینه هایی که دانشجو باید بپردازد عبارتند از هزینه محل سکونت، هزینه های شخصی زندگی و بیمه سلامت که برای همه افرادی که به صورت موقت یا دایم در آلمان سکونت دارند الزامی است.

این هزینه ها بسته به شیوه زندگی دانشجو ماهیانه از 700 یورو به بالا برآورد شده است.

دیدن نتایج مربوط به مقطع :

تمام مقاطع کارشناسی کارشناسی ارشد دکترا
# مقطع نام رشته زبان تحصیل مدت زمان دوره شهریه درخواست اپلای

دانشگاه بیله فلد یکی از دانشگاه های دولتی کشور آلمان میباشد بنابراین تحصیل در آن کاملا رایگان است و دانشجویان فقط هر ترم هزینه خدمات اجتماعی معادل 300 یورو می پردازند که امکاناتی مانند بلیط وسایل نقلیه عمومی برای کل ایالت نوردراین وستفالیا را در اختیار آن ها قرار میدهد.

 • آخرین مدرک تحصیلی و ریزنمرات با ترجمه
 • مدرک زبان انگلیسی
 • مدرک زبان آلمانی C2
 • قبولی آزمون ورودی (DHS)
 • گواهی تمکن مالی

فرصت اقدام برای گرفتن پذیرش از دانشگاه بیله فلد برای ترم تابستان تا پانزدهم جولای و برای ترم زمستان تا پانزدهم جولای میباشد.25000

تعداد دانشجو

751

رتبه QS

مشاوره تخصصی
دانشگاه بیله فلد

مشاوره رايگان تحصيل در آلمان
اگر سوالى و يا نياز به راهنمايى بيشتر براى تحصيل در دانشگاه بیله فلد داريد، با كارشناسان ما در ارتباط باشيد.

مشاوره مهاجرت: