اول پذیرش دانشگاهت رو بگیر؛ بعد هزینه پرداخت کن!!!!

اول پذیرش دانشگاهت رو بگیر؛ بعد هزینه پرداخت کن

فرصت های تحصیل به عنوان دانشجوی بین المللی در خارج از کشور برای بیش از 50 مقصد مهاجرتی برای دانشجویان ایرانی فراهم می باشد. در اینجا نگاهی کلی به ویژگی های بارز هرکدام از این کشورها به صورت گروهی می اندازیم :

تحصیل رایگان

منظور از تحصیل رایگان به عنوان دانشجوی بین الملل عدم پرداخت هزینه بابت شهریه تحصیل در دانشگاه می باشد که یا به صورت کلی رایگان می باشد و یا دانشجو با اخذ بورسیه دولتی می تواند شامل شرایط تحصیل رایگان در این گزینه ها شود. نمونه ای از این کشور ها عبارتند از:
آلمان- ایتالیا- فرانسه- نروژ- اتریش

تحصیل کم هزینه

برخی دیگر از کشور هایی که به عنوان مقاصد مهاجرتی کم هزینه در زمینه تحصیلی در نظر گرفته می شوند، شامل هزینه پرداختی بابت شهریه می باشند؛ ولی این هزینه نسبتا کم و معقول می باشد. این کشور ها شامل هزینه 1000 تا 4000 یورویی شهریه به صورت سالانه می باشند. برخی از این گزینه های به صرفه از لحاظ اقتصادی عبارتند از:
ترکیه - چین - روسیه - مالزی - فنلاند - مجارستان - چک

تحصیل هزینه بر

کیفیت آموزشی بالا به همراه امتیازات مهاجرتی متنوع باعث این شده که برخی از گزینه های تحصیلی پرهزینه هم طرفداران خودش را در بین علاقه مندان به مهاجرت پیدا کنند. این کشور ها دارای شهریه 10 تا 20 هزار یورویی در سال می باشند که برخی از آن ها عبارتند از:
امریکا- کانادا- بریتانیا- سوئد- دانمارک

دوره زبان

مشکل گرفتن مدرک زبان مناسب و کافی یکی از عوامل بازدارنده در اقدام برای مهاجرت تحصیلی می باشد. دوره زبان، دوره به خصوصی می باشد که به متقاضیان این اجازه را می دهد که با سطح زبان پایین و به منظور گذراندن دوره زبان به عنوان دانشجوی بین الملل وارد کشور مقصد شوند. همچنین دوره های آمادگی ورود به دانشگاه و مخصوصا ورود به رشته های پزشکی هم می تواند گزینه مناسبی برای اولین اقدام مهاجرتی باشند.
مجارستان - آلمان - اتریش - فرانسه - ترکیه - روسیه - چین

کشور های دارای ویزای همراه همزمان

افراد متاهل و یا دارای فرزند، بزرگترین الویتشان اجازه همراهی همسر و فرزندان در طول تحصیل بین المللی می باشد؛ اون هم به صورت همزمان!!! بر پایه همین موضوع برخی از کشور هایی که به دانشجویان متاهل اجازه ویزای همراه همزمان را می دهند را معرفی می کنیم:
کانادا - امریکا - انگلیس - سوئد

تحصیل و دوره های پزشکی

تحصیل در رشته های پزشکی و دندانپزشکی و حتی داروسازی در کشورهای اروپایی و آسیایی نیز برای ایرانیان امکان پذیر می باشد. این رشته ها معمولا همراه با یک آزمون ورودی و یا یک دوره پیش پزشکی می باشد. برخی از این کشور ها عبارتند از:
آلمان- ایتالیا- روسیه- چین

جمع بندی

تمامی این فرصت های تحصیلی به همراه تعداد بسیار گسترده ای از گزینه های تحصیلی دیگر با ویژگی های منحصر به فرد در اختیار شما عزیزان می باشد.

علاوه بر این در گروه آینده سازان نادیا، شما هزینه قرارداد را پس از دریافت پذیرش تحصیلی مربوط به خود پرداخت می نمایید. همچنین در صورت اینکه روند اخذ ویزای تحصیلیتان هم به ما بسپارید، فرآیند ویزا را هم برای شما عزیزان گارانتی میکنیم.

برای رزرو وقت مشاوره همین الان با شماره 02141579 تماس بگیرید.

چرا موسسه حقوقی آینده سازان نادیا ؟

اقدامات و مزایای آینده سازان نادیا در زمینه تحصیل رایگان در اروپا:
  1. دفتر حقوقی و مستقر در شهر کلن (آلمان)
  2. پذیرش 100% تضمینی و در کمتر از 2 ماه
  3. شرط دریافت بورسیه زندگی برای تمامی دانشجویان ایرانی
  4. اخذ دوره زبان در اروپا برای دانشجویانی که مدرک زبان ندارند.
  5. پرداخت اقساطی و تضمین هزینه پرداختی شما به موسسه
  6. پشتیبانی کامل در کشور مقصد (ترانسفر فرودگاهی، خوابگاه، ثبت نام، سیمکارت، حساب بانکی، بیمه)

سوالی در رابطه با خدمات دارید؟

شماره های تماس :

در صورت نیاز به مشاوره بیشتر اطلاعات تماس خود را ثبت کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.

آدرس : تهران ،خیابان فرشته ،مجتمع لئومال - طبقه 4
برای دریافت مشاوره رایگان کلیک کنید .