همه آنچه که باید درباره آزمون ملی دندانپزشکی بدانید

همه آنچه که باید درباره آزمون ملی دندانپزشکی بدانید

آزمون ملی دندانپزشکی ، آزمونی می باشد که برای داوطلبان دنداتپزشکی در خارج از کشور برگزار می شود . این آزمون به جهت اطمینان از سطح علمی دانشجویان دندانپزشکی دانشگاه های مورد تایید خارج از کشور برگزار می گردد.

ادامه مطلب

چگونه می توان برای مطالعات خود برنامه ریزی کرد

چگونه می توان برای مطالعات خود برنامه ریزی کرد

چقدر زمان برای آماده سازی امتحان سرمایه گذاری می کنید و این مدت چند روز به طول می انجامد؟ دانشجویی که روزانه زمان برای مطالعه موارد درسی خود میگذارد و به مدت پنج روز تحصیل می کند ، با دانشجویی که شب قبل ده ساعت مشغول به تحصیل است ، در شرایط دیگری قرار دارد ، اگرچه هر دو در همان زمان سرمایه گذاری می کنند.

ادامه مطلب

رشته داروسازی

رشته داروسازی

دانش آموزان پس از اتمام تحصیل باید مسیر زندگی و تحصیلی خود را انتخاب کنند با پیشرفت علم و سیستم آموزشی رشته های تحصیلی زیادی برای دانش آموزان و دانشجویان فراهم شده است. بیشتر دانش آموزان فقط به فکر رشته های بیشتر شناخته شده مانند پزشکی و دندان پزشکی هستند اما رشته های دیگری هم با درصد موفقیت بالا شغلی برای تحصیل وجود دارد.

ادامه مطلب

مهندسی هوافضا

مهندسی هوافضا

تصمیم گیری برای آینده تحصیلی و شغلی یکی از مهمترین نقطه های زندگی هر شخص محسوب می شود. علوم تجربی و رشته های مهندسی یکی از تقسیم بندی های اصلی میان رشته هاست. اگر شما می خواهید وارد رشته های حوزه مهندسی شوید یکی از بهترین و رو به رشدترین رشته ها، مهندسی هوافضا می باشد.

ادامه مطلب

معرفی رشته حقوق

معرفی رشته حقوق

رشته حقوق یکی از محبوب ترین و پر طرفدارترین رشته ها در گروه علوم انسانی در سراسر جهان می باشد. علاقه مندان کثیری خواهان تحصیل در این رشته هستند، از آنجائی که انسانها به دنبال احقاق حقوق خود و دیگران و همچنین اجرای عدالت و نظم در جامعه هستند مورد اخیر الذکر یکی از دلایل پر متقاضی بودن رشته حقوق است.

ادامه مطلب

تفاوت اقامت و تابعیت

تفاوت اقامت و تابعیت

همیشه مردم به دنبال بهتر شدن زندگی خود هستند و افراد زیادی برای بهتر شدن زندگی به فکر مهاجرت به کشورهای اروپایی یا آمریکایی می افتند در این زمینه اصطلاحات رایجی وجود دارد که زیاد به گوش مردم می رسد چند مورد از این اصطلاحات اقامت، اقامت دائم و تابعیت است.

ادامه مطلب

چرا زبان انگلیسی ؟

چرا زبان انگلیسی ؟

بیشتر مردم دنیا زبان انگلیسی را در نقطه ای در زندگی خود یاد می گیرند اما اگر شما از افرادی هستید که زبان انگلیسی را در مدرسه یاد نگرفتید یا فرصت یادگیری این زبان را نداشته اید ، حتما این سوال برایتان پیش می آید که چرا زبان انگلیسی بسیار مهم است و از خود می پرسید چرا باید زبان انگلیسی را یاد بگیریم ؟ در این مقاله به جواب این سوال می پردازیم و سعی می شود که به مهم ترین دلایل پرداخته شود

ادامه مطلب
موسسه دانش گستران نادیا

مشاوران و مدیران دانش گستران نادیا آماده پاسخ گویی به سوالات و مشکلات شما عزیران هستند .