HEC PARIS

HEC PARIS

این آکادمی در سال 1881 توسط اتاق بازرگانی و صنایع پاریس پایه گذاری شده است .یکی از قدیمی ترین و بهترین دانشگاه های کشور فرانسه است .با 130 سال قدمت این دانشگاه بهترین ، خلاق ترین ، با استعدادترین و جاه طلب ترین افراد را از سراسر دنیا به خود جذب می کند.

ادامه مطلب

چرا زبان فرانسه ؟

چرا زبان فرانسه ؟

در حال حاضر در دنیا یادگیری یک زبان کافی نیست و دانش آموزانی که به چندین زبان صحبت می کنند شانس بیشتری برای پیدا کردن کار چه در داخل کشور چه در خارج کشور دارند. یادگیری زبانی دیگر ذهن افراد را باز می کند و افق های جدیدی را چه در زندگی شخصی و چه در زندگی حرفه ای به وجود میاورد. زبان فرانسه یکی از زیباترین و محبوب ترین زبان های دنیا است ، در حال حاضر بیش از 220 میلیون در پنج قاره به زبان فرانسوی صحبت می کنند .زبان فرانسه بعد از زبان انگلیسی تنها زبانی است که در تمامی کشور های دنیا آموزش داده می شود.

ادامه مطلب

درباره فرانسه 1

درباره فرانسه 1

کشور فرانسه یا به طور دقیق تر، جمهوری فرانسه، جمهورییست مشروطه بر اساس نظام پارمالنی و ریاست جمهوری که بیشتر جمعیت و اراضی آن در اروپای مرکزی واقع شده است. در عین حال این کشور شامل اراضی و نواحی دیگری در جهان میشود.

ادامه مطلب

چرا تحصیل در فرانسه

چرا تحصیل در فرانسه

کشور فرانسه در غرب قاره اروپا قرا دارد و با 6 کشور اروپایی دیگر مرز زمینی دارد. همچنین فرانسه به عنوان یکی از قطب های فرهنگی و هنری در دنیا شناخته می شود که سالانه بیش از 15 میلیون توریست از آن بازدید می کنند و به عنوان چهارمین قدرت اقتصادی جهان شناخته می شود. زبان رسمی آن در تمام ادارات و دانشگاه ها فرانسوی می باشد و مردم فرانسه نسبت به زبان خود تعصب زیادی دارند.این کشور دومین کشور بزرگ اروپایی بعد از اکراین می باشد و یکی از اعضای موسس اتحادیه اروپا و سازمان ملل متحد بشمار می رود.پایتخت این کشور شهر پاریس می باشد که از جمله مهمترین شهرهای گردشگری و سیاسی جهان بشمار می رود.

ادامه مطلب
موسسه دانش گستران نادیا

مشاوران و مدیران دانش گستران نادیا آماده پاسخ گویی به سوالات و مشکلات شما عزیران هستند .