تحصیل در مجارستان

تحصیل در مجارستان

کشور مجارستان دارای پیشینه دیرینه ای در آموزش عالی است و همچنین میزبان چند مورد از قدیمی ترین دانشگاه های جهان است. این کشور یکی از کوچکترین کشورهای اروپایی است اما در حال حاضر بالاترین رشد میزان حقوق در اروپا را داشته است و دارای فرصت ها و موقعیت های زیادی برای دانش جویان بین المللی است.

ادامه مطلب

ثبت شرکت در مجارستان

ثبت شرکت در مجارستان

اگر شما می خواهید برای کار یا راه اندازی به اروپا بروید با به دنبال راهی آسان و امن برای گرفتن اقامت اروپا هستید.کشور اروپا انتخاب عالی است به همراه چندین گزینه مناسب برای برای تمام ملیت ها با تمامی زمینه ها .شما می توانید اقامت موقت یا دائم کشور مجارستان را از طریق کار ، راه اندازی کسب و کار ، ویزا خانوادگی و ... دریافت کنید.

ادامه مطلب

درباره مجارستان

درباره مجارستان

مجارستان کشوری کوچک با تاریخی غنی که به بیش از هزار سال میرسد ، مجارستان در قلب قاره اروپا واقع شده است . این کشور سال 896 میلادی با نام ایالت مسیحی مجارستان به ریاست پادشاه استفان پایه گذاری شد. از زمان پایه گذاری مجارستان ، این کشور نقش مهمی در منطقه و همچنین در کل اروپا داشته است ، شهروندان مجارستان با استعدادهای استثنایی خود باعث شده اند که کشور مجارستان نفوذ زیادی در سیاست ،علوم و فرهنگ داشته باشد .

ادامه مطلب
موسسه دانش گستران نادیا

مشاوران و مدیران دانش گستران نادیا آماده پاسخ گویی به سوالات و مشکلات شما عزیران هستند .