مهاجرت به کانادا از طریق استارتاپ

مهاجرت به کانادا از طریق استارتاپ

یکی از بهترین روش های اخذ اقامت دائم کانادا شیوه ی استارت آپ می باشد. ارائه ی طرح های نوین و به صرفه در زمینه های مختلف که از نظر اقتصادی و رفاهی مورد تایید نهاد های متفاوت کانادا قرار میگیرد میتواند کمک به سزایی در سهولت انجام این امور کند.

ادامه مطلب

تحصیل در کانادا

تحصیل در کانادا

امروزه بالای 70 مورد مهاجرتی در ایالت های گوناگون وجود دارد که این موضوع باعث تنوع در انتخاب نوع ویزا و خدمات موجود برای مهاجرین شده است. از این رو کشور کانادا برای کمک به مهاجران اهداف بلند مدت و تسهیلات ویژه ای در نظر دارد. موسسه دانش گستران نادیا با داشتن دفتر مستقر در شهر تورونتو می تواند در زمینه تحصیلی، کاری، سرمایه گذاری و استارتاپ متقاضیان عزیز را همراهی کند.

ادامه مطلب

ویزای Express Entry کانادا

ویزای Express Entry کانادا

Express Entry یک سیستم ارائه شده از سوی دولت کانادا است که در راستای مهاجرت و پذیرش نیروی کار ماهر می باشد که از سال 2015 میلادی فعال شده است. در این راستا دولت کانادا برنامه های مختلفی را معرفی کرده است که افراد متعددی می توانند از طریق آن ها اقدام به اقامت دائم کنند. در ادامه شرایط، مراحل، الزامات و هزینه های این پروسه را به منظور استفاده متقاضیان این برنامه ها معرفی و توضیح دادیم که می توانند قدم به قدم این نوع ویزا و اقامت را کسب کنند.

ادامه مطلب

تحصیل رشته پزشکی در کانادا

تحصیل رشته پزشکی در کانادا

کشور کانادا یکی از کشورهای پیشرو در زمینه های پزشکی اعم از پروژه های تحقیقاتی و آموزشی می باشد که هرساله تعداد بسیاری از دانش آموزان و دانشجویان به منظور تحصیل در مقاطع عالیه به این کشور مهاجرت می کنند. مراحل این امر اعم از شرکت در دوره های مقدماتی، اخذ پذیرش دانشگاه، شرایط و مدارک موردنیاز اغلب برای دانشجویان مبهم است. از این رو در این مقاله توضیحاتی راجع به دلایل تحصیل در رشته پزشکی، شرایط دانشجویان بین المللی برای پذیرش در دانشگاه های کشور کانادا و کورس های مقدماتی و پیش نیاز این دوره بیان شده است.

ادامه مطلب

برترین دانشگاه های کانادا به تفکیک رشته

برترین دانشگاه های کانادا به تفکیک رشته

در مقالات قبل، دانشگاه های برتر کشور کانادا با ذکر رتبه های جهانی معرفی شده اند. اما بسیاری از دانشجویان و متقاضیان تحصیل در کشور کانادا مایلند تا در دانشگاهی تحصیل کنند که در رشته موردنظر آنها از اعتبار و سطح علمی بالایی برخوردار باشند. از این رو دانستن برتری هر دانشگاه در هر فیلد آموزشی و رشته تحصیلی از منظر بسیاری موضوعی مهم و قابل توجه می باشد. در این مقاله 4 دانشگاه برتر کشور کانادا در هر زمینه آموزشی به تفکیک بیان شده است.

ادامه مطلب

مراحل اپلای به کانادا

مراحل اپلای به کانادا

امروزه کشور کانادا یکی از مقاصد محبوب دانشجویان سرتاسر جهان به منظور ادامه تحصیل می باشد که این را مرهون چندفرهنگی بودن کشور و دارا بودن دانشگاه هایی با سطح علمی بالا و معتبر می باشد. از این رو بسیاری از متقاضیان تحصیل در کانادا با طول این پروسه و مراحلی که باید در این مدت طی کنند، آشنا نبوده و اکثرا مدتی را سردرگم بوده و وقت خود را از دست می دهند. ما در این مقاله مراحل اپلای و یا مهاجرت تحصیلی به کشور کانادا قدم به قدم تا لحظه پرواز به کانادا توضیح داده ایم تا دانشجویان با دیدی بهتر برای آینده تحصیلی و کاری خود تصمیم گیری نمایند.

ادامه مطلب

هزینه های زندگی در اوتاوا (Ottawa)

هزینه های زندگی در اوتاوا (Ottawa)

اوتاوا به عنوان چهارمین شهر بزرگ و پایتخت کشور کانادا، همواره یکی از مهم ترین مناطق کشور کانادا به شمار می رود که اقتصادی بر پایه تکنولوژی و خدمات عمومی به گردشگران استوار می باشد. از رویی دیگر به دلیل وجود دانشگاه های با سطح علمی بالا در این شهر از جمله دانشگاه اوتاوا (The University of Ottawa)، دانشجویان بین المللی بسیاری از سرتاسر جهان به این شهر مهاجرت می کنند. از این جهت، دانستن هزینه های روزمره زندگی برای تمامی افراد مهاجر به مقصد اوتاوا موضوعی بسیار مهم می باشد. در این مقاله، از دید هزینه های زندگی در اوتاوا بحث را ادامه می دهیم.

ادامه مطلب

هزینه های زندگی در همیلتون (Hamilton)

هزینه های زندگی در همیلتون (Hamilton)

شهر همیلتون با موقعیتی مناسب از نظر حمل و نقل و همچنین بندرگاهی بودن، به همراه شهرهای اطراف خود در استان اونتاریو یکی از صنعتی ترین مناطق کشور کانادا را تشکیل می دهند. بیش از 60% فولاد کل کشور کانادا در همیلتون تولید شده و از این رو فرصت های شغلی بسیاری پیش روی افراد مهاجر می باشد. وجود مراکز و انستیتوهای آموزشی معتبر در این شهر نیز موجب جذب دانشجویان از سرتاسر جهان به این شهر می شود. در ادامه مقاله ما براوردی از هزینه ها و درآمد افراد در این شهر را ارائه خواهیم کرد.

ادامه مطلب

هزینه های زندگی در مونترال (Montreal)

هزینه های زندگی در مونترال (Montreal)

شهر مونترال با داشتن جمعیتی بالغ بر 1.7 میلیون نفر دومین شهر پرجمعیت در کشور کانادا محسوب می شود. تنوع چرخه فعال اقتصاد در زمینه هایی از قبیل هوافضا، پزشکی، گردشگری و ... در این شهر، باعث شده است که مهندسین، دانشجویان و متخصصان در حوزه های مختلف، این شهر را به عنوان مقصد خود برگزینند. از این رو ارائه هزینه های روزمره موضوعی بسیار مهم برای افراد می باشد تا بتوانند آینده خود را ترسیم کنند.

ادامه مطلب

هزینه های زندگی در ونکوور (Vancouver)

هزینه های زندگی در ونکوور (Vancouver)

ونکوور به عنوان سومین شهر بزرگ کشور کانادا، همواره یکی از مهم ترین و اقتصادی ترین مناطق به شمار می رود. به دلیل بندرگاهی بودن این شهر، همواره مشاغل بسیاری در این شهر وجود داشته که مهاجران بسیاری را به خود جذب می کنند. از رویی دیگر به دلیل وجود دانشگاه های با سطح علمی بالا در این شهر از جمله دانشگاه بریتیش کلمبیا (UBC)، دانشجویان بین المللی بسیاری از سرتاسر جهان به این شهر مهاجرت می کنند. از این جهت، دانستن هزینه های روزمره زندگی برای تمامی افراد مهاجر به مقصد ونکوور موضوعی بسیار مهم می باشد. در این مقاله، از دید هزینه های زندگی در ونکوور بحث را ادامه می دهیم.

ادامه مطلب

برترین دانشگاه های کشور کانادا

برترین دانشگاه های کشور کانادا

دانشجویان متقاضی برای تحصیل در قاره اروپا و امریکا، همواره دلایل متعددی را در طول این اقدام تحلیل و بررسی می کنند. یکی از مهم ترین بعد های بررسی یک دانشگاه، نگاه به سطح علمی و رتبه آن دانشگاه در سطح جهان می باشد. در این زمینه، موسسات مختلفی هستند که دانشگاه های جهان را از منظر سطح علم و فناوری رتبه بندی می کنند. در این مقاله، ما دانشگاه های کشور کانادا را از نگاه موسسات معتبر Times و QS بررسی می کنیم.

ادامه مطلب

هزینه های زندگی در کلگری (Calgary)

هزینه های زندگی در کلگری (Calgary)

شهر کلگری با داشتن جمعیتی بالغ بر یک میلیون نفر یکی از بزرگترین شهرهای استان آلبرتا در کشور کانادا محسوب می شود. تنوع چرخه فعال اقتصاد در این شهر، باعث شده است که مهندسین، معدنچیان و متخصصان در حوزه های مختلف، این شهر را به عنوان مقصد خود برگزینند. از این رو ارائه هزینه های روزمره موضوعی بسیار مهم برای افراد می باشد تا بتوانند آینده خود را ترسیم کنند.

ادامه مطلب

هزینه های زندگی در تورونتو (Toronto)

هزینه های زندگی در تورونتو (Toronto)

تورونتو بزرگترین شهر کانادا و با جمعیتی معادل 2.6 میلیون نفر پرجمعیت ترین شهر کانادا و پس از مکزیکوسیتی، نیویورک و لوس آنجلس چهارمین شهر بزرگ آمریکای شمالی محسوب می شود. وضعیت اقتصادی و جفرافیایی مناسب شهر و وجود دانشگاه ها و انستیتوهای تحقیقاتی معتبر باعث شده است که هرساله مهاجران بسیاری برای تحصیل و کار به این شهر سفر کنند. از این رو هزینه های روزمره زندگی جزو اولین موضوعاتی است که مهاجران به مقصد تورونتو باید به آن توجه کنند.

ادامه مطلب

مزایای تحصیل در کانادا

مزایای تحصیل در کانادا

کشور کانادا یکی از مقاصد دانشجویان متقاضی تحصیل در خارج از کشور می باشد که این تعداد افراد روز به روز رو به افزایش می باشد. از سویی این دانشجویان برای انتخاب کشور کانادا مواردی را در نظر می گیرند که از نظر شرایط تحصیل و زندگی و دیگر موارد در رفاه خوبی باشند. در این مقاله سعی بر این شده است که تمام این زمینه ها و موارد ذکر شود تا دانشجویان برای انتخاب آینده خود تصمیم گیری هرچه بهتری را اتخاذ نمایند.

ادامه مطلب

الزامات اپلای به کانادا

الزامات اپلای به کانادا

کشور کانادا همواره انتخاب بسیاری از دانشجویانی است که به دنبال تحصیل در بهترین دانشگاه ها در پیشرفته ترین کشورها هستند؛ از سوی دیگر شرایط مطلوب زندگی و بالابودن میزان رفاه اجتماعی در کانادا بر این میزان متقاضی نیز افزوده است. طبق آمار منتشر شده در حال حاضر در حدود 135 هزار دانشجوی بین المللی در کشور کانادا در حال تحصیل هستند که همواره بر این تعداد افزوده می شود. دانشجویانی که پا در این پروسه می گذارند، در وهله اول باید به نکاتی ریز اما مهم دقت کنند تا در پروسه اپلای به مشکلی برنخورند. ما در این مقاله این نکات را به صورت مبسوط لیست کرده ایم تا دانشجویان متقاضی تحصیل در کشور کانادا را در این راه همراهی کرده باشیم.

ادامه مطلب

دانشگاه تورونتو (University of Toronto)

دانشگاه تورونتو (University of Toronto)

دانشگاه تورونتو (UoT) یا UToronto از سال 1827 میلادی آغاز به فعالیت کرده است و امروزه جزو برترین و معتبرترین دانشگاه های کشور کانادا و جهان به شمار می آید. سطح علمی بالا دانشگاه که همواره در بین 30 دانشگاه برتر جهان قرار گرفته است و همکاری های متعدد با مراکز آموزشی و تحقیقاتی باعث شده است که سالیانه دانشجویان بین المللی بسیاری، این دانشگاه را به عنوان مقصد مهاجرت تحصیلی خود انتخاب کنند. جالب است بدانید که ایران در بین 10 کشوری است که بیشترین تعداد دانشجو را به این دانشگاه اعزام کرده است.

ادامه مطلب

مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

کشور کانادا از ابتدا جزو مهاجرپذیرترین کشورهای دنیا بوده است و بیشتر جمعیت کشور از مهاجران و یا فرزندان آنها تشکیل شده است. در طی سال های اخیر کشور کانادا همه ساله یکی از بهترین کشورهای دنیا برای زندگی مهاجران از دید مردم کشور است و همه ی تبعه های کشورها احساس می کنند که مردم از آنها استقبال می کنند.

ادامه مطلب

Thompson Rivers University

Thompson Rivers University

دانشگاه تامپسون ریورز در سال 1970 تاسیس شده است و در این 49 سال مفتخراست که یکی ازبهترین سیستم های آموزش عالی را با بهترین کیفیت آموزشی به دانشجویان با طیف وسیعی از عقاید و پیش زمینه های مختلف از جمله دانشجویان محلی و بین المللی ارائه می دهد. دانشگاه تامپسون ریور یکی از بهترین دانشگاه های کانادایی در زمینه پژوهش به شمار می آید ،این دانشگاه با دانشگاه های زیادی از جمله دانشگاه های کشور چین، مالزی، هند، تایلند،سنگاپور، ویتنام و امارات همکاری می کند. این دانشگاه در مرکز شهر بزرگ کملپوس واقع شده است.

ادامه مطلب

برنامه فدرال کانادا برای افراد متخصص

برنامه فدرال کانادا برای افراد متخصص

برنامه فدرال برای افراد متخصص یکی از بهترین برنامه های مهاجرتی برای دریافت اقامت دائم کانادا است این برنامه یکی از بخش های سیستم مهاجرتی اکسپرس اینتری است . اکسپرس اینتری یک سیستم آنلاین بر اساس امتیازبندی است که بوسیله سازمان امور مهاجرت و تابعیت در سال 2015 راه اندازی شده است .

ادامه مطلب

University of Windsor

University of Windsor

دانشگاه ویندزور یکی از دانشگاه های معتبر کشور کانادا است که در استان آنتاریو در شهر ویندزور واقع شده است. این دانشگاه در سال 1857 میلادی به عنوان دانشکده تحصیلات عالی تاسیس شده است و اولین بار درسال 1960 به عنوان دانشگاه ویندزور شناخته شد. این دانشگاه در مجموع بیش از 15000 دانشجو در دانشکده های خود جای داده است ، دانشکده های این دانشگاه شامل : حقوق ، کسب و کار، مهندسی، آموزش، پرستاری،سینتیک انسانی، کار اجتماعی (خدمات اجتماعی) در محیطی بزرگ در نزدیکی رودخانه دیترویت که مرز میان آمریکا و کانادا است واقع شده اند. دانشجویان می توانند به امکانات دو شهر کانادایی ویندزور و شهر آمریکایی دیترویت دسترسی داشته باشند که فعالیت ها و امکانات تحصیلی و رفاهی زیادی را برای دانشجویان فراهم می کند.

ادامه مطلب
موسسه دانش گستران نادیا

مشاوران و مدیران دانش گستران نادیا آماده پاسخ گویی به سوالات و مشکلات شما عزیران هستند .