+982188742806-07      info@nadiaabroad.com

درخواست تماس از موسسه دارم

مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

کشور کانادا از ابتدا جزو مهاجرپذیرترین کشورهای دنیا بوده است و بیشتر جمعیت کشور از مهاجران و یا فرزندان آنها تشکیل شده است. در طی سال های اخیر کشور کانادا همه ساله یکی از بهترین کشورهای دنیا برای زندگی مهاجران از دید مردم کشور است و همه ی تبعه های کشورها احساس می کنند که مردم از آنها استقبال می کنند.

ادامه مطلب

Thompson Rivers University

Thompson Rivers University

دانشگاه تامپسون ریورز در سال 1970 تاسیس شده است و در این 49 سال مفتخراست که یکی ازبهترین سیستم های آموزش عالی را با بهترین کیفیت آموزشی به دانشجویان با طیف وسیعی از عقاید و پیش زمینه های مختلف از جمله دانشجویان محلی و بین المللی ارائه می دهد. دانشگاه تامپسون ریور یکی از بهترین دانشگاه های کانادایی در زمینه پژوهش به شمار می آید ،این دانشگاه با دانشگاه های زیادی از جمله دانشگاه های کشور چین، مالزی، هند، تایلند،سنگاپور، ویتنام و امارات همکاری می کند. این دانشگاه در مرکز شهر بزرگ کملپوس واقع شده است.

ادامه مطلب

برنامه فدرال کانادا برای افراد متخصص

برنامه فدرال کانادا برای افراد متخصص

برنامه فدرال برای افراد متخصص یکی از بهترین برنامه های مهاجرتی برای دریافت اقامت دائم کانادا است این برنامه یکی از بخش های سیستم مهاجرتی اکسپرس اینتری است . اکسپرس اینتری یک سیستم آنلاین بر اساس امتیازبندی است که بوسیله سازمان امور مهاجرت و تابعیت در سال 2015 راه اندازی شده است .

ادامه مطلب

University of Windsor

University of Windsor

دانشگاه ویندزور یکی از دانشگاه های معتبر کشور کانادا است که در استان آنتاریو در شهر ویندزور واقع شده است. این دانشگاه در سال 1857 میلادی به عنوان دانشکده تحصیلات عالی تاسیس شده است و اولین بار درسال 1960 به عنوان دانشگاه ویندزور شناخته شد. این دانشگاه در مجموع بیش از 15000 دانشجو در دانشکده های خود جای داده است ، دانشکده های این دانشگاه شامل : حقوق ، کسب و کار، مهندسی، آموزش، پرستاری،سینتیک انسانی، کار اجتماعی (خدمات اجتماعی) در محیطی بزرگ در نزدیکی رودخانه دیترویت که مرز میان آمریکا و کانادا است واقع شده اند. دانشجویان می توانند به امکانات دو شهر کانادایی ویندزور و شهر آمریکایی دیترویت دسترسی داشته باشند که فعالیت ها و امکانات تحصیلی و رفاهی زیادی را برای دانشجویان فراهم می کند.

ادامه مطلب

تحصیل در کانادا

تحصیل در کانادا

در حال حاضر افرادی زیادی از سراسر دنیا به کشور کانادا جذب می شوند و می خواهند ادامه زندگی خود را در کشور کانادا بگذرانند. یکی از بهترین روش ها برای مهاجرت به کشور کانادا از طریق ادامه تحصیل در کشور کانادا است .

ادامه مطلب

درباره کانادا

درباره کانادا

آیا میدانستید که کانادا دومین کشور پهناور دنیا است. مساحت این کشور به 10 میلیون کیلومتر مربع میرسد که بعد از کشور روسیه پهناورترین کشور جهان است. مرز کانادا با آمریکا بزرگترین مرز زمینی دنیا را تشکیل میدهد که روزانه صدها هزار نفر از آن عبور میکنند. کانادا به 3 اقیانوس دسترسی دارد از سمت غرب به اقیانوس آرام ، از سمت شرق به اقیانوس اطلس و از شمال به اقیانوس قطب شمال و شامل 10 استان و 3 قلمرو میباشد

ادامه مطلب

ویزای کار افراد خاص کانادا (C11)

ویزای کار افراد خاص کانادا (C11)

این ویزا کاری کانادا بهترین روش برای افرادی کارآفرینی است که یک کسب و کار منحصر به فرد دارند و یا ایده و دانش کسب و کار را دارا باشند. این ویزا همچنین برای هنرمند ها ، ورزشکاران و سرمایه گذاران گزینه بسیار ایده عالی است. شما باید اثبات کنید که چطور کسب و کار یا پروژه در نظر گرفته شده برای اجتماع ، فرهنگ و یا اقتصاد کشور کانادا منفعت دارد.

ادامه مطلب

Intra-Company Transferee Work Visa

Intra-Company Transferee Work Visa

این ویزا یک از بهترین روش های مهاجرت به کانادا برای کارآفرین هایی است که در حال حاضر صاحب یک کسب و کار هستند و می خواهند یک شعبه در کشور کانادا راه اندازی کنند و یا کسب و کار جدیدی در کشور کانادا راه اندازی کنند.

ادامه مطلب

تورنتو

تورنتو

تورنتو شهری هیجان انگیز ، پویا و متنوعی است که ان را در میان مردم برای تحصیل و پیشرفت شغلی ، بسیار محبوب کرده است .با جمعیت 3 میلیون نفر تورنتو بزرگترین شهر کانادا و یکی از بزرگترین شهر ها در امریکای شمالی است ، این شهر یکی از چند فرهنگی ترین شهرهای جهان می باشد که زندگی را در این شهر را به تجربه ای بسیار جالب و عالی تبدیل می کند. در این شهر بیش از 140 زبان صحبت می شود و بیشتر از نصف جمعیت شهر در خارج ار کانادا بدنیا آمده اند .

ادامه مطلب

مونترال

مونترال

استان کبک تنها استان در کاناداست که جمعیت غالب آن فرانسوی زبان هستند و تنها استانی است که زبان رسمی آن فرانسوی می باشد .استان کبک از نظر جمعیت دومین استان کانادا و از نظر وسعت اولین استان کانادا است . مونترال به عنوان مهمترین شهر استان کبک در کشور کانادا و دومین شهر مهم این کشور با فضای متفاوت و اروپا نسبت به بقیه شهرها برای تحصیل و اقامت محلی ایده آلیست این مطلب را آمار مهاجرت سالیانه مهاجران به این شهر نشان می دهد .

ادامه مطلب